Dom dla Rodziny

Dom uległ gruntowemu remontowi przy okazji wymiany instalacji, zmieniono także całkowicie wygląd wnętrz.

Funkcjonalny podział przestrzeni nie został zmieniony, jednak wyremontowana klatka schodowa i nowe drzwi odmieniły przestrzeń. Powstały sufity o różnych poziomach które dzielą i systematyzują przestrzeń.

Pierwotnie w salonie miał powstać kominek ale z powodu ograniczeń technicznych z kominka trzeba było zrezygnować, jednak właścicielowi tak bardzo spodobał się przygotowany projekt zabudowy kominkowej, że postanowił zamontować kominek olejowy w zmodyfikowanej nieco zabudowie.

W całej części dziennej jest spójna kolorystyka i przenikające się propstopadłościenne bryły, w salonie nie ma jeszcze wymienionych wszystkich mebli jednak to kwestia czasu.

W kuchni ciąg roboczy został tak przeprojektowany, aby znalazło się sporo blatu do pracy. Obecna Pani domu już nie rozkłada prac kuchennych na stole, ponieważ blat roboczy wraz z barkiem, zapewniają odpowiednią ilość miejsca do pracy.

Nowe bryły i kolory sprawiły że stare mieszkanie z lat 80tych nabrało nowoczesnego charakteru. Łazienka uległa niewielkiej korekcie jeśli chodzi o funkcję, natomiast całkowicie zmieniła swój wygląd.
Nie ma tylko w niej jeszcze szafek które mają zamknąć kompozycję